Захід для дітей із порушеннями слуху

No Comments

У цей складний час важко усім. Але особливо важко діткам із порушеннями слуху.  Їм непросто адаптуватися у звичному для нас світі, практично неможливо налагодити діалог. Так склалося,  що спільнота людей, які мають порушення слуху, в основному закрита, вони спілкуються переважно лише між собою.

Тому  справжнім святом для таких дітей стала зустріч, яку з нагоди Всесвітнього дня авіації та космонавтики на запрошення Житомирського обласного будинку культури УТОГ спільно провели представники Національного музею космонавтики ім. С.П. Корольова та Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва. На цю зустріч у супроводі дорослих з`їхалися не лише  діти з Житомира, а й з деяких районів Житомирської області. Налагодити спілкування допомагали перекладачі жестової мови.

Під час заходу діти змогли розширити свої уявлення про космос, дізнатися про відомих космонавтів та конструкторів космічної техніки, про перші космічні дослідження, життя та побут на орбіті, а також ознайомитися із книжками на “космічну” тематику, які можна знайти у юнацькій бібліотеці.

 Справжнім подарунком для малечі стало знайомство із музейним роботом, який продемонстрував усі свої вміння. На згадку про зустріч діти отримали “космічні” розмальовки та пообіцяли обов`язково прийти до музею щойно це стане можливим.  

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *