Франція солідарна з Україною

No Comments

Франція солідарна з Україною. Благородну справу допомоги українським біженцям з перших днів війни активно підтримали не тільки великі міста Франції, а й мерії невеликих містечок. Саме у маленьких містечках були створені умови для соціалізації і тимчасового перебування українців, перш за все, жінок і дітей з територій, які найбільше постраждали від російської агресії, і були змушені покинути батьківщину. Франція надала українцям не тільки побутову допомогу в харчування і проживанні, а можливість проявити себе творчо у заходах, що присвячені українській культурі, традиції. Творча ініціатива українців має величезне і неоціненне просвітницьке значення для розуміння України за кордоном і є сьогодні нашою своєрідною дипломатичною місією. Встановлення контактів із меріями невеликих містечок, просвітницькі зустрічі із французькою громадськістю дають можливість українцям розкрити правду про війну, про трагедію, яка відбувається сьогодні у нашій батьківщині. 

                      У регіоні Аверон (департамент на півдні Франції) у сільській місцевості проживає багато молоді. Сьогодні цей регіон гаряче підтримує Україну і українців.  Творчі, освітні зустрічі української і французької молоді нині стали тут традиційними.

                      Висловлюємо щиру подяку мерам містечок Камбуазье і Насель за підтримку українців з Житомирщини, плідну творчу співпрацю.  Віримо у нашу перемогу, сподіваємось, що партнерські відносини між громадами Житомирщини і меріями малої Франції продовжаться.          
Все буде Україна!!!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *