Привітання від голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечко

No Comments

Космос завжди був для людства далекою мрією. Але водночас він залишається потужним стимулом для тих, хто прагне сягнути нових горизонтів, дізнатися, що знаходиться поза межами наших можливостей.

Цього року людство відзначає 60 років з дня польоту першої людини у космос. Це день, коли мрія стала реальністю та розпочалася нова ера.

Мені дуже приємно, що Житомирщина, як батьківщина Сергія Корольова, головного конструктора перших ракет-носіїв, що вивів людину в космос, й досі не залишається осторонь від цього високотехнологічного напрямку.

Наш унікальний, і вже Національний музей космонавтики ім. Сергія Павловича Корольова – є джерелом знань про здобутки комічної ери людства минулих років, наші науковці – є учасниками майбутніх перемог української держави на комічних просторах.

Також напередодні цього важливого космічного свята, за співпраці з обласною владою, Житомирським центром соціальних служб та Національним музеєм космонавтики, серед захоплюючих експонатів розташовано художню виставку під назвою «Палітра космосу», де діти з нашої області представляють своє різнобарвне бачення того, що для них означає космічний простір.

Тому бажаю усім долати перепони та бар’єри на своєму шляху до великої мети. Впевнений, що експозиція нашого музею буде розширюватись, зокрема й досягненнями наших земляків – учасників української та світової програм освоєння космосу.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *