11-й Чілдрен Кінофест

No Comments

Реєструйте організовані групи на покази Чілдрен Кінофесту.

Якщо ви плануєте відвідування фестивалю групою від 6 осіб — реєструйтеся вже тепер.

11-й Чілдрен Кінофест проходитиме цього року з 7 до 16 червня. Кінотеатральні покази відбуватимуться паралельно в 11 містах: Києві, Львові, Вінниці, Житомирі, Дніпрі, Луцьку, Одесі, Полтаві, Хмельницькому, Чернігові та Запоріжжі. Як завжди, всі події фестивалю безплатні.

Щороку вчителі, вихователі, керівники гуртків, вожаті пришкільних таборів та співробітники соціальних служб планують візит своїх вихованців на покази Чілдрен Кінофесту завчасно.

Ви працюєте з дітьми, з якими плануєте відвідати фестиваль у кінотеатрі вашого міста? Кількість осіб у вашій групі перевищує 5? Забронюйте необхідну кількість квитків уже зараз!

Як це зробити:

    Зайдіть у розділ « Реєстрація » на сайті childrenkinofest.com
    Оберіть ваше місто
    Зв’яжіться з місцевим координатором за вказаними контактами

Важливо: для завчасної реєстрації організованих груп ми зарезервували частину місць у кінозалах. Ця кількість місць обмежена.

Індивідуальна реєстрація розпочнеться 30 травня.

Окрім кінотеатральної програми у глядачів та глядачок традиційно буде змога також подивитися спеціальну добірку фільмів у нашому онлайн-кінотеатрі.
­
Офіційний партнер Чілдрен Кінофесту — Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Партнери: Посольство Норвегії в Україні, Посольство Франції та Французький інститут в Україні, Goethe-Institut в Україні, Уряд Ірландії,  Посольство Іспанії в Україні.

Генеральні медіапартнери: Суспільне мовлення, Суспільне Культура.
Медіапартнери: Київстар ТБ, Мережа міських сайтів The City, Київ24, Освіторія Медіа, На урок, Нова українська школа, Лірум, Фонд SavED.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *