З бабусиної скрині

No Comments

Нещодавно до нашого музею звернулась житомирянка Баглай Наталія Василівна. Свого часу вона працювала інженером багатоканального електрозв’язку в «Укртелекомі», а зараз перебуває на заслуженому відпочинку.

Наталія Василівна добре пам’ятає свою бабусю Баглай Євдокію Олексіївну, яка народилася у Кременчузі. Там же вийшла заміж. Чоловік бабусі працював поштарем, тому родина багато переїжджала з міста до міста і, зрештою, оселилася у Житомирі.

Як більшість жінок того часу, Євдокія Олексіївна багато займалася рукоділлям: любила в’язати, шити та вишивати.  У сімейній скрині збереглося  багато речей, виготовлених її руками. Ними користувалася родина, вони прикрашали будинок і створювали домашній затишок. Серед іншого, у гарному стані збереглися вишиті рушники та картини, плетені гачком серветки, фіранки, підзори для ліжка.

Більшість речей створювалися ще на початку минулого століття. Саме у цей час у Житомирі мешкала родина Корольових. Як нам відомо, мати майбутнього конструктора Марія Миколаївна теж багато займалася рукоділлям. Саме тому музей вирішив прийняти подарунок Наталії Василівни і висловлює їй щиру подяку за передані речі та бажає міцного здоров’я та активного довголіття.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *