До Дня знань!

No Comments

Сьогодні дуже важливий і хвилюючий день – 1 вересня, початок нового навчального року. Саме з цього дня у нашому музеї починалась гаряча, гомінка і напружена пора – дитячі екскурсії. До нас приходили маленькі житомиряни, приїжджали дітлахи з інших міст та сіл України та іноземні гості.

Так було завжди, але не цього року… На превеликий жаль, з 24 лютого музей не приймає гостей. Але ми дуже сподіваємось, що вже скоро все зміниться,  і музей знову відкриє двері для своїх улюблених відвідувачів!

Наш музей особливий! У нас діти не лише слухали екскурсії: вони самі були екскурсоводами, зустрічались з космонавтами та астронавтами,  подорожували Всесвітом в окулярах віртуальної реальності та зорельоті “Еней”; навчались під час “космічних” уроків; відпочивали  у зручних «невагомих»  кріслах та робили «космічні» селфі. А ще малювали, співали, танцювали, передивлялись лялькові вистави і спостерігали за “чарівними” фізичними дослідами, відчували себе справжніми супер-моделями і конструкторами космічних ракет. Навіть дні народження відзначали у музеї!

Давайте пригадаємо ці щасливі моменти і будемо вірити, що попереду нас чекає ще багато радісних і цікавих зустрічей! З Днем знань, наші любі маленькі відвідувачі!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *