Подарунки до Дня народження

No Comments

З нагоди 115-ї річниці від дня народження Сергія Павловича Корольова музей отримав цінні подарунки, які тепер дбайливо зберігатимуться у фондах. Під час урочистостей 12 квітня директор Музею коштовного і декоративного каміння у Хорошеві Віталія Василівна Яковлєва подарувала музею медальйон з димчастого топазу з портретом С.П. Корольова, виконаним лазерною графікою художником Віктором Чайківським, а також картину «Зоря космічної ери» художниці Вікторії Сокирко, виконану технікою висипки мінералами. Генерал-майор у відставці Микола Михайлович Філатов передав у дар музею свої книги, присвячені ракетно-ядерному щиту України.

Завідуючий Музею авіації і космонавтики у Чернівцях, директор Чернівецького центру юних техніків ім. Л.К. Каденюка та давній друг нашого музею Віталій Васильович Яценко передав у подарунок примірники ювілейного календаря на 2022 рік «Зірка Леоніда Каденюка над Буковиною», присвяченого 25-й річниці польоту в космос першого космонавта незалежної України, Героя України, славетного буковинця Леоніда Костянтиновича Каденюка. Календар виданий видавництвом ЧНУ за сприяння: Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Івасюка, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, Чернівецького центру юних техніків ім. Л. К. Каденюка та Регіонального центру УМАКО «Сузір`я».

Також поповнилась музейна колекція з боністики та нумізматики. Житомирянин, який побажав залишитися інкогніто, передав музею сувенірну, вертикальну, неплатіжну банкноту, присвячену Леоніду Каденюку, а також монету Островів Кука номіналом 1 долар із зображенням собаки Лайки.

Висловлюємо щиру подяку усім дарувальникам!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *