“Над прірвою. 200 днів російської війни”

No Comments

Голова наглядової ради Українського інституту безпекових досліджень Володимир Горбулін підписав автограф Національному музею космонавтики імені С. П. Корольова книги “Над прірвою. 200 днів російської війни”. Горбулін є співавтором цієї книги разом із співавтором, директором Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентином Бадраком відрефлексували 200 днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вони розмірковують над тим, як Україні вдалося встояти проти російської навали та що змусило «другу армію світу» втікати з Київщини, Чернігівщини та Харківщини.
Україна вразила світ здатністю до спротиву. «Армія України зупинила наступ війська країни з ядерним арсеналом, яка майже у 25 разів більша за площею та в три з половиною рази більша за кількістю населення», – констатують автори книги.
Дослідники переконані: українська перемога здатна спонукати Росію до миру та допомогти їй позбутися імперського синдрому. Однак на цьому зупинятися не варто. Слід бути більш далекоглядними і нарощувати власний оборонний потенціал. Що саме для цього потрібно робити, вони пояснюють у розділі «Короткозорість політиків міленіуму та історична місія України».
Історики підрахували, що зараз Україна веде 23-тю війну за свою незалежність проти агресивної Росії-Московії. І ця, 23-тя, війна є найбільш кривавою.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *