Грамоти

No Comments

Від початку повномасштабної війни через відсутність бомбосховища музей космонавтики, як і більшість музеїв України, не має змоги приймати відвідувачів. Тому наукові співробітники обрали іншу форму роботи: проводять “космічні” зустрічі зі школярами та студентами у закладах, розташованих поруч із безпечними сховищами.

Протягом минулого літа під час канікул у мережі міських бібліотек “Літера” працювали табори для молодших школярів. Співробники музею провели для них десятки занять та майстер-класів на різноманітні теми, пов`язані з космонавтикою та астрономією.

І ось сьогодні, напередодні нового року, заступниця директора з розвитку бібліотечної мережі Юлія Ковшун завітала до музею, щоб вручити подяки за співпрацю співробітникам, які брали участь у заходах. Це стало не лише приємним подарунком до свята, а й надихнуло на подальшу роботу: вже з 2 січня 2023 року у бібліотеках “Літера” під час зимових шкільних канікул знову працюватимуть дитячі табори, і музейники із задоволенням продовжать розважати, а заразом й навчати малечу.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *