Гість музею – міністр культури

No Comments
Цими днями Національний музей космонавтики ім. С. П. Корольова відвідав міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Після відвідин він поділився своїми враженнями:
«Хоч Ілон Маск ще не дістався сюди, ви не повторюйте його помилок і відправляйтесь у Житомир. Буду відвертий, вже і не пригадую, де бачив стільки відвідувачів у наших музеях, як тут сьогодні. Музей вкотре переконує, що Україна була і, сподіваюсь, буде космічною державою.
Окрема експозиція присвячена Сергію Корольову. Це меморіальний будинок-музей, облаштований як було за життя академіка. Що важливо: тут зібрані усі факти, які доводять Корольов – українець. Свідоцтво про народження, анкета при вступі у КПІ із зазначенням національності.
Тут ви зануритись у максимальну космічну атмосферу. Шатли, скафандри, космічний корабель серії «Союз», ракети, симулятор, який дозволяє спробувати, як це бути пілотом, що летить на Місяць, макети планет, прапор України, який побував у космосі, ґрунт з Місяця… стільки всього, що реально захочеш полетіти в космос.
Переконаний, що музей заслуговує бути учасником «Великої Реставрації» і навіть більше. Щоб стати ще краще – потрібно збільшувати кількість інтерактивних експонатів та ігрових симуляторів. Тож на часі підняття питання про розширення простору. Ми у Міністерстві культури та інформаційної політики запросимо архітекторів оглянути територію, аби знайти варіанти для подальшого розвитку. Тож, далі буде».

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *