Показ фільму “Незламний. Шлях до мрії”

No Comments
22 вересня у музеї відбувся показ художньо-документального фільму “НЕЗЛАМНИЙ. ШЛЯХ ДО МРІЇ”, присвяченого Сергію Корольову. Режисер фільму – заслужений артист України Петро Авраменко. Зйомки фільму відбувалися на локаціях у Житомирі, Бердичеві, Хмельницькому та навіть в Одесі під час шторму. Кінострічка про відомого житомирянина охоплює його дитинство, юність та доросле життя. Тому головну роль виконують три актори. Корольова в дитинстві зіграв Володимир Мельник, в юності – Олег Потапов, роль видатного конструктора у дорослому віці – директор Житомирського академічного обласного театру  Сергій Мисечко. Загалом у зйомках фільму взяли участь понад 170 житомирян.
 Документально-художній фільм «Незламний. Шлях до мрії» знімався на замовлення департаменту освіти міської ради за фінансової підтримки Житомирської міської ради.
 Це третій фільм, що увійшов до проєкту «Видатні постаті Житомира», який розповідає про легендарні, цікаві, містичні та загадкові постаті Житомирщини. Перша стрічка у творчому доробку цього проєкту  – «Вогонь самопосвяти» про життя Олега Ольжича, друга – фільм «Де Шодуар?» про історичну постать  барона Івана де Шодуара.
 Дякуємо творчій команді, яка працювала над проектом, за чудову роботу!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *