Проєкт професора Грищука

А чи знаєш ти, що ми, житомиряни, можемо пишатися тим, що у нашому місті народився видатний вчений-астрофізик Леонід Петрович Грищук? Він був першим, хто передбачив виникнення гравітаційних хвиль при народженні Всесвіту. Можливо, і ти давно захоплюєшся фізикою та математикою, любиш астрономію та мрієш стати ученим. Тоді візьми участь у нашому конкурсі «Лабораторія Всесвіту»!

Конкурс “Лабораторія Всесвіту”

Деталі конкурсу!

Учасники конкурсу:

До участі в конкурсі запрошуються учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, колегіумів та гімназій міста Житомира.

Форма та терміни проведення конкурсу:

Конкурс проходить у два тури.

Перший тур конкурсу проходить дистанційно у першому кварталі поточного року. Учасники конкурсу пишуть розгорнуті відповіді (2-3 аркуша А4; 1,5 інтервали, 14 кегль, TimsNewRoman) на одну із запропонованих тем і надсилають поштою на адресу музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

Другий тур конкурсу проходить на базі однієї з Житомирських загальноосвітніх шкіл у першій декаді року другого кварталу поточного року.         Учасники конкурсу виконують завдання трьох рівнів, які готують і перевіряють члени журі.

Переможці конкурсу визначаються за результатами І та П турів (1,2,3 місця) та відзначаються нагородами.

Підведення підсумків, нагородження переможців:

Інформацію про підсумки конкурсу оргкомітет конкурсу розміщує на офіційних сайтах Музею космонавтики ім. С.П. Корольова та громадської організації «Асоціація музеїв космонавтики України».

Нагороди переможців конкурсу:

Переможці конкурсу нагороджуються Дипломами. Переможець, який посів 1 місце, одержує грошову премію Фонду професора Леоніда Грищука!