Подарунок до ювілейної космічної дати

No Comments
12 квітня людство відзначатиме непересічну дату — 60 років Першого Польоту Людини у Космос. Ця подія, яка є знаковою для усього людства, має прямий зв’язок з Житомиром – містом, де народився Головний конструктор перших ракетно-космічних систем – Сергій Корольов. Видатний вчений стояв на чолі створення першого пілотованого космічного корабля “Восток-1”, на якому здійснив свій історичний політ Юрій Гагарін. В Житомирі, у будинку, де народився Сергій Корольов, вже понад півстоліття діє Меморіальний будинок-музей. Стіни цього будинку і сьогодні зберігають витончену атмосферу початку ХХ сторіччя. Напередодні ювілейної дати у Національному музеї космонавтики ім.С.П.Корольова розпочались ремонтно-реставраційні роботи фасаду будинку-музею, який побудовано у 1898 році.
Щиро дякуємо ЮЩЕНКУ ОЛЕКСАНДРУ МИКОЛАЙОВИЧУ, Генеральному директору і власнику відомої далеко за межами України меблевої фабрики “Мірт”, депутату Житомирської обласної ради VIII скликання! Саме він став спонсором і меценатом встановлення нових вхідних дверей фасаду будинку-музею, виконаних за автентичним зразком. Саме завдяки повазі О.М. Ющенка до нашого спільного минулого, його розумінню своєї місії як депутата, бізнесмена і просто людини, будинок, в якому народився відкривач космічної ери, набуває свого первозданного вигляду.
Вдячні і працівникам меблевої фабрики “Мірт”, які провели унікальну роботу по відтворенню та встановленню вхідних дверей будинку-музею.
Подарунок Олександра Ющенка музею житомирянам, всьому культурному співтовариству відповідає давнім і, на жаль, забутим традиціям українського меценатства, коли відомі підприємці нерідко ставали на захист культури, мистецтва, освіти, А кінець XIX — початок ХХ століття називають «золотою добою» українського меценатства. Зараз також початок століття – ХХI. Віримо, що це тільки початок, початок великого відродження славних традицій українського меценатства!
01
02
03
04
06
07
08
09
10

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *