Ніч музеїв — погляд крізь роки

18 травня світова культурна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв. А музеї різних країн світу дарують відвідувачам унікальну можливість взяти участь в одній із прекрасних мистецьких акцій музейної Європи – “Ніч музеїв”.
Погодьтеся, в цьому є щось неймовірне і фантастичне: у сутінках пройти мовчазними вулицями, у напівтемряві побачити вдалині загадкове світло музейної будівлі, почути звуки музики і, нарешті, опинитись у святковій атмосфері нічного музейного дійства. Відвідини нічного музею — це можливість відчути особливу атмосферу, власну причетність до світових культурних цінностей, здобутків науки. Здається таємниці відкриваються тут і зараз!
Приєднавшись до цієї міжнародної мистецької акції одним із перших в Україні, Музей космонавтики ім. С.П. Корольова таку прекрасну нагоду дарує житомирянам і гостям міста ще з 2007 року. Кращі театральні, музичні, хорові колективи, літератори, художники і музиканти, юні і досвідчені автори і виконавці взяли участь у наших проектах. Театральні вистави, музичні фестивалі, виставки, концерти, файєр-шоу подарували житомирянам і гостям міста незабутні враження.
І однак, головним, напевно, є те, що для учасників “Ночі музеїв” не існує віку, високих звань і нагород. Всім керують Любов, Талант і Натхнення, – те, що відвертає людину від суєтних побутових проблем і дарує відчуття свого високого призначення.
Цьогоріч, незважаючи на обмеження, пов’язані із коронавірусом “Ніч музеїв” не відміняється. Плануємо провести цю прекрасну мистецьку акцію у форматі on-line.
Запрошуємо наших друзів, всіх, хто любить музей і мистецтво, з ідеями і ініціативами!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *