Фестиваль дитячої музичної творчості “Під сузір’ям Ліри”

1 червня 1991 року, у Міжнародний День захисту дітей, відкрила свої двері для відвідувачів експозиція “Космос”. В цей же день у нашому музеї розпочав свою історію фестиваль дитячої музичної творчості “Під сузір’ям Ліри”, який нині проходить за підтримки Управління культури Житомирської міської ради.
Ми прагнемо подарувати талановитим дітям можливість і натхнення для мрій і творчості. Фестиваль став нашою прекрасною традицією. З того часу минуло майже 30 років. І майже 30 років поспіль талановиті діти, кращі учні музичних шкіл міста, у День захисту дітей представляють свої творчі досягнення. Юні музиканти дарують нашим відвідувачам свято. Знову і знову звучить у музеї прекрасна музика — твори наших сучасників і композиторів-класиків.
За ці роки ті, хто вперше вийшли на нашу сцену, виросли, стали дорослими людьми, батьками наших нових учасників, музикантами і викладачами.
Не всі вони пов’язали своє життя із музикою. Але, безперечно одне – вони назавжди пронесуть по життю любов до мистецтва, яке дарує людині можливість подолати відчуження від космічного сприйняття життя і світу, наблизитись до розуміння вічних цінностей життя і його сенсу.
Віримо, що і нинішнього року, незважаючи на перешкоди, пов’язані із карантином, ми знайдемо можливості для того, щоб свято дитячих талантів і музики відбулося!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *