Мрії збуваються

Про що мріють діти у наш прагматичний час? Виявляється, мріють  так само, як і діти у всі попередні часи — про далекі незвідані  землі, героїчні професії, подвиги та пригоди. Як з’ясувалося, ці мрії не такі вже і нездійсненні. Це довів учасник двох антарктичних експедицій на станцію “Академік Вернадський”, науковий співробітник Житомирського обласного краєзнавчого музею  біолог  Микола Весельський. Він відгукнувся на пропозицію Музею космонавтики ім. С.П. Корольова долучитися до соціального проекту “Музей іде до дітей” і 21 грудня 2017 разом з науковими співробітниками  Н.Колесник та Л.Кулик  завітав до дітей Житомирської обласної лікарні.

Пан Микола розповів дітям про Антарктиду, її мешканців — пінгвінів, тюленів, китів та птахів. Затамувавши подих, діти слухали розповідь про непросте, але надзвичайно цікаве життя дослідників далекого льодового континенту, цікавилися, як їм у майбутньому  можна потрапити до Антарктиди і стати учасниками експедиції на станцію “Академік Вернадський”.

І діти, і медичний персонал були у захваті від зустрічі та спілкування з цікавою людиною, задавали безліч питань. А один хлопчик раптом вийшов з кімнати, за мить повернувся з аркушем паперу та олівцями і намалював для Миколи Весельського малюнок, що дуже розчулило гостя.

На згадку про зустріч співробітники Музею космонавтики подарували дітям портрет українського космонавта Леоніда Каденюка з дарчим написом і побажанням космічного здоров’я.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *