«Музей іде до дітей» продовжується

Напередодні великого космічного свята – Дня відкриття космічної ери – наукові співробітники Музею космонавтики ім. С.П. Корольова Н.Е. Колесник та Л.Л. Кулик, які започаткували соціальну акцію «Музей іде до дітей» і зробили її традиційною, завітали до  Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №9. У цій школі навчаються та виховуються діти з особливими потребами, тому для  музейників проведення такого заходу було особливо важливим і відповідальним.

Наукові співробітники показали маленьким глядачам фільм про політ у космос, розповіли про історію космонавтики та життя на орбіті, показали макети ракет та космічних кораблів, справжню космічну їжу та рукавичку аварійно-рятувального скафандру. І, мабуть, найвищою оцінкою роботи музейників був вигук маленького хлопчика: “Я хочу бути космонавтом!”

Після зустрічі з дітьми наукові співробітники  поспілкувались з педагогічним  колективом школи і домовилися про подальшу співпрацю. Адже історія Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №9 тісно пов’язана з ім’ям С.П. Корольова. Саме у цій будівлі, у домовій церкві св. Софії Житомирського сирітського дому 14 січня 1907 року охрестили маленького Сергійка. І нині стіна одного з класів зберігає унікальні фрески, які пам’ятають цю подію. Однак, фрески потребують негайної реставрації. Колектив школи та музейники сподіваються, що влада зверне на це увагу  і допоможе зберегти

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *