Всесвітній тиждень космосу 2019

Щороку з 4 по 10 жовтня проводиться Всесвітній тиждень космосу. Не випадково він відкривається пам’ятною датою світової космонавтики — днем запуску першого штучного супутника Землі, який сповістив про початок космічної ери в історії людства.

У ці дні космічна спільнота складає шану вченому з світовим ім’ям, нашому земляку С. П. Корольову, під керівництвом якого відбулася ця визначна подія.

Варто нагадати, що уже кілька років поспіль Музей космонавтики ім. С.П.Корольова є національним координатором Всесвітнього тижня космосу, який цьогоріч проходить під гаслом “Місяць: ворта до зірок”. Сьогодні, у цей святковий день, до Музею завітали голова ДКАУ П.Г. Дегтяренко, ветеран ракетно-космічної галузі України Е.І. Кузнєцов, представник ДКБ “Південне” ім. М.К. Янгеля” О.М. Мітрахов, а також делегація науковців з Республіки Білорусь, які перебувають у Житомирі у зв’язку з проведенням Другого форуму регіонів України та Білорусі. Голова Житомирської обласної ради В.В. Ширма, шановні гості, працівники Музею та представники громадськості поклали квіти до бюсту С.П. Корольова, ознайомилися з оновленими музейними експозиціями і тематичними виставками.

Із словами глибокої вдячності Музей прийняв цінний подарунок від білоруських друзів — начальник відділу з космічної діяльності апарату НАН Білорусі І.М.Буча передав до музейної колекції “космічних” магнітофонів апаратуру звуковідтворення й запису голосових і музичних програм на борту космічного апарату, а також підсилювач потужності й акустичні системи. У свою чергу, представники космічної галузі України подарували білоруським гостям низку видань на космічну тему та про видатних особистостей у галузі космонавтики, багато з яких мають білоруське коріння.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *