“Космос вдома”

У цьому розділі ми зібрали для Вас космічний контент з різними цікавинками, і постійно його оновлюємо.

Історії, колекції, онлайн-виставки, тести та вікторини, віртуальний тур та багато іншого. Ознайомлюйтесь з нашими онлайн-програмами не виходячи із дому. Попереду ще багато цікавого!Також, приєднуйтесь до нас в соціальних мережах.

Мистецька акція “Ніч музеїв” 2020

18 травня світова культурна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв. Незважаючи на перешкоди, які у 2020 році торкнулися всього людства, пропонуємо шанувальникам музею програму, присвячену музейному святу.

Експерименти нашої маленької лабораторії

На планеті Земля для нормального росту та розвитку зеленим рослинам необхідно кілька природних чинників — світло, волога, тепло, повітря і грунт. У нашій Земній домашній лабораторії, під час карантину, ми також провели ряд експериментів із насінням та проростками зелених рослин, штучно впливаючи на їхній ріст і розвиток.

Тести, вікторини

Тест для кмітливих прихильників космонавтики

Маємо для Вас 12 питань
про космос та космонавтів

Онлайн-виставки

До 85-річчя Наталії Сергіївни Корольової

10 квітня цього року виповнюється 85 років Наталії Сергіївні Корольовій-донці засновника практичної космонавтики академіка С.П. Корольова. До цієї дати Музей космонавтики ім. С.П. Корольова презентує онлайн-виставку. На ній представлені матеріали до 50-річчя музею і співпраця з Наталією Сергіївною, яка усі ці роки підтримувала музей, брала активну участь у поповненні фондів, наукових конференціях «Людина і космос», зустрічах з житомирянами.

«Космічна мандрівка»

“Мрії про космос”

Онлайн-виставка творів художньої школи ім. В. Шкуринського

Конкурси

Підсумки конкурсу «Мій домашній космос»

Найбільше уподобань зібрала космічна станція. Для неї знадобилась «космічна» терка, поміщена у «космічну» мікрохвильовку (застерігаємо від повторень таких експериментів удома!). Автор – Ольга Сафронова. Космічний кіт-прибулець став іще одним переможцем. Автор – Вікторія Дубовик. І третій приз отримує Наталія Колесник, адже її ідея неба з Ю. Гагаріним у склянці мінералки нас теж зачепила.

Згадаймо переможців конкурсу “Кольори Всесвіту” 2019 р.

Триває конкурс “Кольори Всесвіту” 2020

Конкурс «Лабораторія Всесвіту»

Історії

Колекції