Національний форум “Корольов. Космос. Житомир” 2019

1 червня відбувся Національний форум “Корольов. Космос. Житомир”. Організаторами виступили Музей космонавтики ім. С. П. Корольова та Житомирський національний агроекологічний університет.

На форумі були присутні голова Державного космічного агентства України Дегтяренко П.Г., голова Житомирської обласної ради Ширма В.В., Начальник Управління культури та туризму Житомирської ОДА Парфентїєва Т.М.представники КБ “Південне”, Національний центр управління та випробувань космічних засобів, Міжнародний центр космічного права НАН України та ін.
У музеї та на площадках поряд працювали різні організації міста. Відвідувачі спостерігали фізичні експерименти від Житомирського державного університету, дегустували страви молекулярної кухні від музею, гралися з роботами від “RobotOn”, вчилися швидко рахувати та проводили хімічні експерименти зі школою “Соробан”. Також всі мали можливість поспілкуватися з ветеранами космодрому “Байконур” та спробувати страви польової кухні. Найменші відвідувачі пізнавали нове граючись з клубом “Супермама”, старші – малювали. Як завжди, багато гостей збиралося біля співробітників Музею декоративного і коштовного каміння, які проводили вікторини, конкурси і розповідали про різні камені, що дивують своїм кольором, формою, або властивостями. Батьки з дітками уважно роздивлялися роботи Обласного та Міського Центрів науково-технічної творчості учнівської молоді та старовинні астрономічні прилади, про які розповідав Всеволод Буравченко.
Всі присутні оцінили дитячі таланти під час фестивалю “Під сузір’ям Ліри”.
Прикордонна служба, Житомирський військовий інститут радіоелектроніки ім. С. П. Корольова, музей Национального технического университета “Киевский политехнический институт им. И. Сикорского”, Конструкторське бюро “Південне”, Головний центр спец контролю розповідали про свою роботу та досягнення. Неабияке захоплення визвали сонячні панелі фірми “Радіан” та роботизована рука, що складала місячну базу від фірми “Енкон”. Особливо вразила відвідувачів інтерактивна пісочниця віл Інжинірингової школи “Ноосфера”.
Ось таким насиченим виявився День захисту дітей та 28-ма річниця з дня відкриття експозиції “Космос”.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *