Презентація виставки художньої фотографії

26 вересня 2020 р. в експозиції “Космос” Національного музею космонавтики ім. С.П. Корольова відбулась презентація виставки художньої фотографії “Життя триває ”. Автор робіт – Едуард Странадко – Голова Правління Національної спілки фотохудожників України, Заслужений працівник культури України, куратор багатьох українських і міжнародних фотопроєктів, автор понад 90 персональних виставок.
Під час зустрічі говорили про техніку зйомки, прийоми вуличної зйомки, обробку і вибір фотографій для експозиції, про виставки, плакати, фотокниги у творчості сучасного фотохудожника.

“Як більшість робіт Едуарда Странадка, виставка не переобтяжена прямим моралізаторством чи безапеляційністю. Акценти є, та вони напівпрозорі та напівстерті. Звісно, присутні прямі негативні явища чи проблеми, які автор відобразив, які безумовно його турбують та бентежать, але їх розкриття без прямих слів чи дій, більшість на рівні відчуттів та здогадок. І цим ці роботи прекрасні, коли в холодну беземоційну оболонку закладені світлі та раціональні ідеї, закутані, не до кінця розкриті, озвучені та подані такими ж холодними, меланхолійними і незрозуміло людяними образами. Це незвичайне, настільки багато в собі помістило, що один, двома чи п’ятьма жанрами його не охарактеризувати. Та й не треба це робити – набагато краще просто дивитися і емоційно відчувати”. / Наталія Скарлатті /
Фотовиставка буде експонуватись до 11 жовтня 2020 року включно.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *