Напередодні Всесвітнього дня авіації та космонавтики

Вже декілька років поспіль наукові співробітники Музею космонавтики Лідія Кулик та Наталія Колесник у рамках соціальної акції «Музей іде до дітей» розповідають маленьким житомирянам про історію дослідження космосу, про Головного конструктора С.П. Корольова, відомих космонавтів, ракети та космічні кораблі, проводять майстер-класи, знайомлять з цікавими людьми – друзями музею.

Нещодавно музей уклав договір про співпрацю з КЗ “Централізована бібліотечна система”. Це дає змогу почати більш плідно працювати з дитячими бібліотеками міста.

Напередодні Всесвітнього дня авіації та космонавтики наукові співробітники Музею космонавтики ім. С.П. Корольова завітали до Бібліотеки-філіалу №13, де зустрілись з учнями 2 класу ЗОШ №30. Діти дізналися багато цікавого про Головного конструктора, професію космонавта, побачили справжню космічну їжу, макети ракет та переглянули цікаві фільми про польоти у космос. Діти дуже емоційно сприймали отриману інформацію, задавали багато питань. Задоволення від зустрічі отримали не тільки учні і працівники бібліотеки, а й співробітники музею, за що дуже дякуємо бібліотекарю Наталії Добровольській!

Сподіваємось, що співпраця з дитячими бібліотеками міста продовжиться, і попереду нас чекає багато цікавих, веселих та змістовних зустрічей з маленькими читачами!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *