Ніч музеїв 2018

Нинішнього 2018 року, як і завжди, день пройшов насичено і цікаво.  Було цікаво тим, хто  любить музику, театр, літературу і наш музей.

Святковий марафон тривав понад 7 годин.

Вистава Житомирського академічного лялькового театру “Сонечко всередині” (режисер Юрій Тарасенко) про добрі почуття, любов у взаєминах вразила не тільки малечу, а й дорослих.  Артист і майстер авторської ляльки Сергій Соловйов виступив з жартівливою мініатюрою разом із своїм “помічником” — незмінним Фімою, якому глядачі дали навіть прізвище — Житомирський.

Авторські програми Е.Набедрик-Дишнієвої, Олександра Ходаківського, В.Губанова, струнного ансамблю училища культури і мистецтв  ім.І.Огієнка,  музичної школи №2  ім.Святослава Ріхтера подарували учасникам свята можливість забути про буденність і  поринути у безкінечний світ її величності Музики.

Житомиряни вже знають і люблять творчі роботи режисера Оксани Науменко і театру-студії “СЮР-TUK”.  Режисерське вирішення вистави «Мої улюблені боги», яке поєднало  літературу, музику, пластику, перформенс, дозволило глядачам пережити неповторні відчуття участі у сценічному дійстві,  у мистецтві, що народжується тут  і зараз.

Музейна ніч минула. Продовжуються і тривають історія, творчість і натхнення!

Залиште коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *