Ніч музеїв 2017

19 травня 2017 р., на відзначення Міжнародного дня музеїв і Дня науки ця мистецька акція вкотре відбулася в нашому музеї. Її учасниками стали наші багаторічні партнери і ті, для кого виступ у музеї відбувся вперше. Музична школа №2 ім.Святослава Ріхтера представила прекрасний колектив викладачів – оркестр народних інструментів під керівництвом Ігоря Грищенка. Музична школа №4 порадувала прекрасною музикою у виконанні ансамблю віолончелістів “Перлинки”. Схвалення глядачів отримали вокалісти, майстри  фортепіано та гітари. Високий професіоналізм, як зажди продемонстрував  керований Іриною Копоть  камерний ансамбль імені Ігнація Фелікса Добжинського. Колектив  запропонував глядачам програму    “Дари  небес і одкровення».

Велику насолоду отримали відвідувачі музею від класичної і сучасної музики   у виконанні викладачів і студентів Житомирського музичного училища імені В.Косенка. Цю частину мистецької акції провела відомий  музикант і викладач  Елеонора Набедрик-Дишнієва.

Авторську програму представив письменник Дмитро Кузьменко.

Все більш популярною в місті стає художниця Ольга Дідківська. Вона творить в різних жанрах. В музейну ніч її творчість була представлена мистецтвом моди.

Без сумніву, численні глядачі не пожалкували, що провели якщо і не ніч, то, принаймні, довгий  вечір в нашому  музеї. До нових прекрасних зустрічей, друзі!

Залиште коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *