Ніч музеїв 2016

В нинішньому році чарівна музейна ніч відбулась у нашому музеї 23 травня. Численні любителі мистецтва прийшли до нас для того, щоб поринути у світ справжнього мистецтва. Серед глядачів були і відвідувачі наймолодшого віку. Адже розпочався вечір із подорожі у казку «Фрау Холле». Чарівну виставу подарували дітям актори Житомирського обласного академічного театру ляльок (режисер – Юрій Тарасенко, художник-постановник – Сергій Соловйов).

Житомирский шоу-театр «КЛЕМ» давно люблять і знають у Житомирі. Робота керівників “КЛЕМу“ – Ігоря Суржана, Олександра Нечаєва і Ганни Перепелиці відзначена нагородами. У святковий день з гумористичною концертною програмою колектив театру виступив у музеї.

Експозиція нашого музею надихає на роздуми про смисл життя, вічне, про відповідальність людини за власний життєвий вибір. Про це була і театральна мініатюра «Другий шанс» у виконанні студентів II курсу режисерського відділу Житомирського коледжу культури та мистецтв ім.І.Огієнка (режисер – Лариса Коваль).

Існують такі особистості, чиє існування не обмежується земним життям. Вони творять не тільки власні життєві долі, а й безмежні культурні світи. Безумовно, таким був український композитор, заслужений діяч мистецтв України Олександр Стецюк. Він – автор глибоких симфонічних, камерних, хорових, інструментальних творів. Пам’ять видатного земляка вшанували неперевершеним концертом симфонічної музики.

Житомирське музичне училище ім.В.Косенка веде свою історію від 1905 року. Нині його випускники складають блискучу плеяду діячів вітчизняної культури. Прекрасну сторінку вписали в програму студенти училища під керівництвом талановитого музиканта і педагога Елеонори Набедрик.

На завершення свята Перша Житомирська файєр-студія «Дім сонця» (керівник Дар’я Ліференко, Максим Шикунов) подарувала глядачам неперевершену чарівну феєрію вогню. У світлі ночі юні красуні і спортивної статури юнаки підкорювали полум’я і утверджували думку про невмирущість і красу життя.

Ну що ж, сподіваємось, до нових свят, до нових цікавих зустрічей!

Залиште коментар

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *