Завершився ІІІ Освітній фестиваль Арсенал Ідей

 

     З 5 по 9 квітня у Мистецькому Арсеналі проходив ІІІ Освітній фестиваль Арсенал Ідей. Цього року фестиваль  проходив у новому форматі.   Простір заходу обєднав 12 тематичних інтерактивних майстерень, присвячених різним видам творчої діяльності. Також у рамках фестивалю відбувся ІІІ Форум нової освіти.

     Цілих 5 днів напруженої роботи фестивалю завершилися. Нарешті, можна відпочити і тепер уже спокійно оцінити подію.  Чи потрібні подібні заходи? Так, безперечно! Адже це прекрасна можливість поспілкуватися з колегами –музейниками, набратися досвіду, продемонструвати свої ідеї та повчитися у колег.

     А повчитися було дійсно багато чому.  Вражала кількість неординарних та захоплюючих ідей, підхід до справи. Адже переважна більшість музеїв готувалися до фестивалю своїми силами.  Витрачали власний час та кошти для того, щоб ідея працювала, а іще тому, що інакше не цікаво, тому, що  хотілося зробити не так як в минулому році і знову вражати та дивувати.

     Хочемо особливо подякувати організаторам фестивалю за  надану можливість бліц-спілкування та обміну досвідом в останній день фестивалю до початку роботи майстерень. Дуже приємно було знайти однодумців.  Виявилося, що музеї інтуїтивно рухаються в одному напрямку: поряд з класичним поданням інформації – закріплення придбаних знань через інтерактивні види діяльності.

     А іще це було чудове повернення у дитинство. Ми тішилися можливістю неформального спілкування з маленькими відвідувачами та кожен раз відкривали для себе дивовижний мікрокосм дитячого світогляду. Надзвичайно приємним був час, проведений на майстер-класах. Ми ліпили інопланетян та запускали ракети. Висловлюємо щиру подяку спеціалістам Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді за надані консультації з підготовки майстер-класу по створенню ракет «Ключ на старт!»