Участь музею у соціальному проекті

 

     Наприкінці лютого-початку березня 2017 року Музей космонавтики ім. С.П. Корольова приєднався до проекту “ARTouch” для людей із вадами зору спільно з Конгрес-центром Сумського державного університету.

     У межах проекту відбулася виставка семи об'ємних картин сумської художниці Теї Джобови та однієї картини київського художника Сергія Поноченюка під назвою “Споглядання щастя”, яку надав для проекту Музей космонавтики ім. С.П. Корольова. Картину, разом із дерев'яною копією для тактильного сприйняття, музею подарував автор.

     Проходила виставка у місті Суми у виставковій залі “Дрезден” від Конгрес-центру СумДУ і тривала лише кілька днів. За цей час її відвідали близько тисячі осіб. Серед відвідувачів виставки — діти з Сумської спеціалізованої школи для сліпих та дорослі з вадами зору.

     Месідж від організаторів виставки: “Соціальний проект створений для пошуку нових можливостей у мистецтві людям із вадами зору. Картини, які можна “споглядати” на дотик — це цікаво для всіх”.

    Можете ознайомитися з інформацією о проекті "ARTouch" за посиланням :​http://project183750.tilda.ws/page670475.html, а також долучайтесь до групи у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/1255450907844999/