Конкурс юних астрономів і астрофізиків

 

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова за підтримки Житомирської міської ради оголошують конкурс юних астрономів і астрофізиків імені Леоніда Грищука «Лабораторія Всесвіту» для учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, колегіумів та гімназій міста Житомира.

 

Видатний вчений-астрофізик Леонід Петрович Грищук народився і виріс в Житомирі. Професор Грищук Л.П. був першим, хто передбачив виникнення гравітаційних хвиль при народженні всесвіту. Розшифровка недавно зареєстрованих гравітаційних хвиль допоможе людству заглянути в далеке минуле і дізнатися про процеси, що відбувалися в найбільш ранні миті виникнення всесвіту.

 

Організатори конкурсу: ГО «Асоціація музеїв космонавтики України», Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради, управління освіти Житомирської міської ради, Фонд імені професора Леоніда Грищука.

 

Конкурс проводиться з метою  мотивації молоді до поглибленого вивчення фізики, астрономії та астрофізики; пошуку обдарованої молоді та її заохочення до вивчення природничих наук з орієнтацією на подальшу наукову діяльність в області астрофізики; популяризації знань про Всесвіт, космічної діяльності людства, видатних вітчизняних і світових вчених, прославлених земляків.

 

За результатами участі у двох турах визначаються переможці конкурсу, які нагороджуються дипломами управління освіти Житомирської міської ради та Музею космонавтики ім. С.П. Корольова  І,ІІ,ІІІ ступенів.

 

Переможець, який посів 1-е місце додатково нагороджується грошовою премією Фонду імені професора Л.П. Грищука – в цьому році розмір премії складає еквівалент 300 доларів США.

 

Для отримання більш детальної інформації ознайомтесь, будь-ласка, з Положенням конкурсу.