ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ КОСМОСУ В УКРАЇНІ

 
ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТИЙ КОСМОС»
 
    6 грудня 1999 року для відзначення внеску космічної науки та техніки у поліпшення добробуту людини Генеральною Асамблеєю ООН був проголошений Всесвітній тиждень космосу (WorldSpaceWeek). Відтоді майже 20 років з 4 по 10 жовтня ентузіасти у всьому світі  відзначають найбільші досягнення людства у сфері дослідження космосу.
    З 2016 року наш музей є національним координатором Всесвітнього тижня космосу в Україні, і ми запрошуємо усіх бажаючих долучитися до участі у всесвітній акції.
    Плануєте власний захід? Повідомте нам! Ми обов’язково поширимо цю інформацію та розмістимо Ваші фото та враження на наших сайтах.
    Шукаєте ідеї цікавих заходів? Тоді запрошуємо  Вас взяти участь у фестивалі «Відкритий космос», який проходитиме з 4 по 10 жовтня у м. Житомирі. 
    На Вас чекають лекції, круглі столи та семінари від провідних українських учених, зустрічі з українськими письменниками-фантастами, майстер-класи, виставки, екскурсії, астрономічні спостереження, дитячі майданчики, фаєр-шоу та багато іншого.
Організаторами фестивалю є Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради, Асоціація музеїв космонавтики України та Всеукраїнська громадська організація «Українська Духовна Республіка».
    Партнерами фестивалю виступають: Головна астрономічна обсерваторія  НАН України, Житомирський державний університет  ім. Івана Франка,  Інститут ботаніки ім. М.Г.  Холодного НАН України, Житомирський обласний центр науково-технічної творчості дітей та молоді, Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова, молодіжна організація "Дім Сонця", Музей фантастики і космонавтики м. Київ.
    Детальна програма фестивалю на сайті: http://www.worldspaceweek.in.ua
    До старту Всесвітнього  тижня космосу залишилося всього декілька днів!