Культурно-мистецька акція «Ніч в музеї»

 

16 травня в Україні відзначають День Європи і День науки. В цей день наші відвідувачі могли взяти участь в цікавій і насиченій програмі, яка  була реалізована завдяки нашим партнерам і друзям. В першій половині дня  директор народного музею «Ремісничий двір» Федір Євтушенко  представив власну колекцію старовинного обладнання і інструмента. Для дітлахів пройшов сеанс «космічного» мультфільму, а  разом із співробітником нашого музею А.Васильєвим юні мрійники змогли власними руками створити ракети і впевнитись у тому, що мрії здійснюються.

На відзначення Міжнародного дня музеїв у другій половині дня пройшла культурно-мистецька акція «Ніч в музеї», яка розпочалась з виступу камерного ансамблю ім. І.Ф.Добжиньського під керівництвом талановитого мистецтвознавця та музиканта Ірини Копоть. Звучала музика Й.С.Баха і  надихала на роздуми про вічні питання буття.

 Обласний академічний театр ляльок подарував малечі виставу «Теремок» - сучасну обробку класичного казкового сюжету.

 Ансамбль народних інструментів та інструментальний ансамбль викладачів музичної школи №2 ім. С.Ріхтера вразили слухачів неперевершеним виконанням  популярних класичних і сучасних мелодій. Директор школи Людмила Кочевенко представила також  і  творчі роботи учасників ізостудії.

 Ще одна музична сторінка, режисером і автором якої стала викладач музичного училища, талановитий музикант, педагог і організатор Елеонора Набедрик-Дишнієва,  була присвячена  колишньому директору нашого музею  Ользі  Андріівні  Копил, життя якої є прикладом людяності, служіння добру і відданості справі.  

 Блок документально-ігрового кіно ще раз нагадав про тих, чиї імена є гордістю Житомира, України і цілого світу. Глядачі побачили фільми відомого краєзнавця, заслуженого журналіста України Георгія Мокрицького «Святослав Ріхтер. П’ять акордів великого життя», студентки коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка «Юліуш Зарембський. Рано зірвана троянда», знавця історії військової техніки, підполковника Житомирського військового інституту  Володимира  Фріза  «Сергій Корольов. Крок до мрії».

 Завершилось свято яскравим шоу - чарівною феєрією світла і вогню - у виконанні  учасників файєр-студії «Дім Сонця».