Посол Китаю у музеї

19-06-2017
Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей, перебуваючи в Житомирі з офіційним візитом, 14 червня відвідав Музей космонавтики ім.С.П.Корольова. Під час екскурсії, яку провела для поважного гостя директор музею І.Д.Дячук, пан Посол дізнався про історію створення музею, визначний вклад С.П.Корольова в освоєнні людством космічного простору, ознайомився з унікальними експонатами та сфотографувався на згадку
Детальніше

ДИТЯЧИЙ ФОРУМ У ЛЬВОВІ

12-06-2017
1-4 червня у Львівському Палаці Мистецтв відбувся 10-й Дитячий Форум – один з найбільших фестивалів для дітей та їхніх батьків в Україні. Окрім традиційного книжкового ярмарку, в рамках фестивалю була організована просторова гра-квест «Космовізія: супергерої та книжкова туманність». Рятувати Всесвіт від космічного сміття, отримувати одну із суперсил та здобувати статус Супергероя допомагали маленьким «космонавтам» працівники нашого музею. У форумі музей брав участь у якості програмного партнера.
Детальніше

Космологічні символи трипільців

12-06-2017
6 червня в експозиції «Космос» Музею космонавтики ім.С.П.Корольова відбулося відкриття виставки, присвяченої космологічним символам трипільських орнаментів в наукових дослідженнях видатного житомирянина О. Кандиби-Ольжича – українського поета, історика, археолога, докторська дисертація якого була пов`язана із дослідженням трипільської культури. Виставку презентували громадське об`єднання «Архео» (голова Надія Трускавецька) та майстриня народної творчості з Києва Л. Смолякова за підтримки Фонду родини Розенблат.
Детальніше

Ніч музеїв

12-06-2017
Наш музей одним з перших в Україні приєднався до популярного нині в усьому світі мистецького проекту “Ніч музеїв”.
Детальніше

Трипілля

07-06-2017
Трипілля
Детальніше