Участь музею у соціальному проекті “uCRAZYans”

18-05-2017
12 та 13 травня співробітники музею космонавтики взяли участь у роботі інтерактивного музею під відкритим небом, що проходив на Театральній площі старовинного міста з унікальною історією — Луцька.
Детальніше

Поповнення музейної колекції

18-05-2017
Нові надходження до фондів – завжди радісна подія для нашого музею, який є найбільшим в Україні зберігачем унікальних предметів з історії вітчизняної і світової космонавтики. Радує й те, що житомиряни шанують першовідкривача космічних трас С.П.Корольова, пишаються Музеєм космонавтики його імені та активно долучаються до поповнення музейної колекції. Нещодавно до нас завітала мешканка міста, в минулому вчителька ЗОШ №25, а нині пенсіонерка Піддубна Зінаїда Миколаївна і передала предмети, які зберігала понад тридцять років, – листівки та конверти із спецпогашеннями до 80-річчя з дня народження С.П.Корольова. Висловлюємо щиру вдячність Зінаїді Миколаївні за дієву допомогу музею та турботу про увічнення пам'яті нашого славетного земляка.
Детальніше

Виставка до Дня Європи

18-05-2017
Починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. І щороку випадає чудова нагода дізнатися більше про Євросоюз, у тому числі про розвиток науки та культури європейських країн. У рамках цього заходу, який проходитиме і у Житомирі 19-20 травня, в експозиції «Космос» нашого музею відкрилась постійно діюча виставка «Безкраї простори Всесвіту». На виставці представлені унікальні кольорові знімки туманностей Орел, Креветка, Лобстер та ін., зроблені за допомогою телескопів Європейської південної обсерваторії (ESO) – дослідницької організації, яка була заснована у 1962 році і нині об'єднує 15 країн. ESO веде астрономічні спостереження в небі над Південною півкулею з 1966 року. До її складу належать обсерваторія Ла-Сілья, в якій знаходиться New Technology Telescope; Паранальська обсерваторія, яка має Very Large Telescope; обсерваторія Льяно-де-Чахнатор, на території якої знаходиться субміліметровий телескоп APEX та астрономічний комплекс ALMA.
Детальніше

ПРОГРАМА

17-05-2017
У програмі проведення мистецької акції «Ніч в музеї» відбулися зміни. З технічних причин запланована вистава Житомирського академічного театру ляльок не відбудеться. Всі інші заходи проходитимуть за планом.
Детальніше

Ніч в музеї

13-05-2017
Ніч в музеї
Детальніше